19.09.2015

N. Emre Akdemir
tarafından eklendi

2344
görüntüleme

Halk Ekmek 6. satış mağazasını Batıkent'e açıyor

Halk Ekmek 6. satış mağazasını Batıkent'e açıyor

Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, çeşit çeşit ürünlerinin yer aldığı son büyük mağazasını Batıkent’te Atlantis AVM yanındaki park alanında açacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, ekmek büfelerinin yanı sıra, çeşit çeşit ürünlerinin yer aldığı mağazalarının sayısını da artırmaya devam ediyor. Fabrika, bu kapsamda, Batıkent’te Atlantis Alışveriş Merkezi yanındaki dev park içinde 6. büyük satış mağazasını açacak.
Halk Ekmek'in ürünlerinin yer alacağı, kahvaltı keyfinin yeşille iç içe yaşanacağı “Halk Ekmek Atlantis Cafe”nin, okullar açılmadan hizmet vermeye başlaması planlanıyor.
Daha önce açılan; Halk Ekmek Fabrikası önü, Gökkuşağı, Dışkapı ve Çamlıdere’den sonra, şimdi de Batıkent’te satış mağazasını hizmete sunmak için çalışmalarını sürdüren Fabrika’nın yeni mağazası inşaatı tamamlanma aşamasına geldi.
Çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları ve oturma gruplarının bulunduğu dev parkın yanında yapımı süren yeni mağazanın çalışmalarını yerinde inceleyen ve bilgiler veren Halk Ekmek Genel Müdürü Ali İlkbahar, şunları söyledi:
“Ankara'da hijyen, sağlık, kalite ve ucuzluğu bir arada sunan Fabrikamız, ürünlerini yeni mağazamızda Batıkentlilerle de buluşturuyor. Satışlarımızın en fazla olduğu, en fazla ilginin gösterildiği bölge, Batıkent’ti. O yüzden burada da bir mağaza açmaya karar verdik. Okullar açılmadan önce burayı hizmete sunmayı hedefliyoruz.”

32 DEĞİŞİK TAT, AYNI MAĞAZADA
Halk Ekmek’in birbirinden güzel ekmek, çerez ve börek çeşitlerinden oluşan 32 değişik tadını vatandaşlara ulaştırabilmek için açılacak “Halk Ekmek Atlantis Cafe”nin inşaatının tamamlandığını kaydeden İlkbahar, “Burada da dünya standartlarındaki üretim tesislerinin yer aldığı Fabrikamızda ürettiğimiz tüm çeşitlerimiz yer alacak. Ayrıca yerinde üretim yapılarak, dumanı üstünde, taze ve sıcak şekilde vatandaşımıza ulaştırılacak” diye konuştu.
Parkın yanında, 1200 metrekarelik kapalı alana sahip, televizyonu, kliması bulunan bu mağazaya gelen genç, yaşlı herkesin büfedeki veya bahçesindeki oturma gruplarında oturup, çay eşliğinde fabrikanın ürettiği poğaça, simit ve diğer ürünlerden satın alıp kahvaltı yapabileceklerini kaydeden Ali İlkbahar, “Çocuklar parkta oynarken, büyükler ister alışverişlerini yaparlar, isterlerse çaylarını yudumlayıp, ürünlerimizden tadarlar” dedi.

 

Işıksız bulvarda eylem hazırlığı

Batıkent / 30.08.2015

Çakırlar’da kavşak çilesi

Batıkent / 19.08.2015

Ankara Bulvarı trafiğe kapatılacak

Ankara / 11.08.2015

Ankara’da Havaş seferleri tekrar başladı

Ankara / 10.08.2015

Açık Hava Sinema Günleri başlıyor

Ankara / 01.08.2015