0/5  -  0 kullanıcı
7676
görüntüleme

Yardım

Yardım

Batıkent.org nedir?

Batıkent.org, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde bulunan Batıkent semti için hazırlanmış en kapsamlı firma ve kent rehberidir. Kullanıcılar, batıkent.org sitesi üzerinden yerel haberlere, etkinliklere ulaşabildikleri gibi firma, site, park, cami, okul, sağlık merkezi, eczane, spor alanı, çarşı gibi mekanlar iletişim ve ulaşım bilgilerine ulaşabilmektedirler. 

Neden üye olmam gerekiyor?

Üye olmanın birçok yararı var. Üye olarak, batıkent.org sitesine içerik ekleyebilirsiniz. Firmanız varsa, firmanızı ekleyebilir, firmanız ile ilgili kampanyaları ekleyerek semt sakinlerine daha hızlı ulaşabilirsiniz. Haber veya etkinlik ekleyerek sesinizi daha fazla kişiye kolayca ulaştırabilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim?

Sayfanın sağ üst tarafında bulunan "batıkent.org ile bağlan" bağlantısına tıklayarak üyelik formunu doldurabilirsiniz. Ad Soyad, e-posta adresi ve şifre girerek üyelik işleminizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Siteye belirlediğiniz e-posta adresi ve şifresi ile giriş yapabilirsiniz.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Bizimle info@batikent.org adresi aracılığıyla iletişime geçtiğiniz takdirde, giriş şifreniz sıfırlanacak ve kayıtlı e-posta adresinize yeni şifreniz yollanacaktır.

Eksik veya hatalı içerik bildirimini nasıl yapabilirim?

Her sayfanın sol tarafında "Hata Bildirimi" bölümü bulunmaktadır. Eksik veya hatalı içeriğe sahip olduğunu düşündüğünüz sayfa için "Hata Bildirimi" bölümündeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Nasıl içerik ekleyebilirim?

Siteye giriş yaptıktan sonra, sayfanın sağ üst tarafında adınızın yazdığı menü aracılığıla içerik ekleyebilirsiniz. İçerik ekleme sayfalarında ilgili bölüm ile ilgili kuralları dikkate alarak içerik eklemeyi unutmayın.

Eklediğim içerik ne zaman yayınlanır?

Eklediğiniz içerik site yöneticileri veya içerik yöneticileri tarafından kontrol edilmektedir. Kurallara uygun olarak eklediğiniz içerik en kısa sürede onaylanarak yayına alınacaktır.

Eklediğim içerik neden yayınlamıyor?

İçerik eğer kurallara uygun olarak eklenmemişse, yöneticiler tarafından yayına alınmayacaktır. İçerik yoğunluğuna bağlı olarak içeriğin yayına alınma süresi değişebilir.

Eklediğim içeriği düzenleyebilir miyim?

Kendi eklemiş olduğunuz içerikleri (Haber dışında) düzenleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz içeriğin sayfasına geldiğinizde sol üst tarafta "Düzenle" düğmesi çıkacaktır. Eklemiş olduğunuz içerikler profil sayfanızda listelenmektedir.

Firma Rehberine firmamı nasıl kaydedebilirim?

Firmanızı kaydetmeniz için öncelikle batıkent.org sitesine üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra "Firma ekleme" sayfasından firmanızı kaydedebilirsiniz. Firmanız onaylandıktan sonra "Firma Rehberi" bölümünde ilgili kategori altında yayınlanacaktır.

Firma Rehberine eklediğim firma neden gözükmüyor?

Firmanız Batıkent veya Ostim dışında bulunuyorsa yayınlanmayacaktır. Firma bilgilerinizi kurallara uygun olarak eklediyseniz, yöneticiler tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Sponsor Firma nedir?

Sponsor firmaların normal firmalara göre bir çok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle sponsor firmalar, firma listelerinde en üst sırada yer alırlar, böylece semt sakinlerine daha hızlı ve kolay ulalabilirler. Sponsor firmalar, kendi sayfalarında daha detaylı bilgi verebilmektedir. Sosyal medya hesapları, detaylı açıklama, harita, ulaşım bilgisi ve birden fazla fotoğraf ekleyebilirler. Ayrıca sponsor firmaların kendi sayfalarında reklam bulunmamaktadır.

Nasıl sponsor olabilirim?

Sponsor firma olmak için iletişim bölümünden veya info@batikent.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Nasıl reklam verebilirim?

Reklam vermek için sitede en altta bulunan "Reklam" bağlantısına tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz. Veya info@batikent.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.