0/5  -  0 kullanıcı
9446
görüntüleme

Hakkımızda

Hakkımızda

Batikent.org sitesi 2005 yılında Batıkent’de ikamet eden bir kaç kişi tarafından kurulmuş bir yerel portaldır. Başlangıcından bugüne hiç bir ticari kaygı hedefini gözetmeden amatör bir ruhla hazırlanan ve yönetilen sitemiz halkımız tarafından ciddi teveccüh kazanmıştır. Batıkentli’ye oturdukları semt ile ilgili son ve güncel haberlerin yayınlandığı, tüm sağlık kurumları, okullar, siteler, çarşılar, parklar, muhtarlıklar, parklar, sosyal tesisler ve önemli telefon numaraların bulunduğu sitemiz; Batıkentli’nin başvuru kaynağıdır. Resimler, haritalar, İlanlar ve videolar ile daha dinamik bir iletişim sağlanmaktadır. Batıkent esnafına destek mahiyetinde kurulan Firmalar bölümümüzde kayıtlı 600 firma bulunmaktadır. Bu bölümden firmaların kendilerinin eklediği iletişim bilgileri yayınlanmaktadır. Bir çok firma buradan aldıkları geri dönüşlerle ticari faaliyetlerinin bir kısmını gerçekleştirmektedir. 

Batıkent’te sosyal ağlar yoluyla da farkındalık oluşturmak için çalışmalarımız devam etmektedir. En Güzel Kent Batıkent başlığı altında 7000’den fazla üyemizle sürekli iletişim halindeyiz.  

2005 yılından bu yana birçok defa yenilenen ve her defasında daha dinamik bir yapıya kavuşan sitemiz son güncellemesini 2014 yılı Ekim ayında gerçekleştirmektedir. Kullanıcı taraflı dinamik yapı teknolojinin son örnekleri kullanılarak yeniden tasarlanmıştır.

Birer Batıkentli olarak web ve sosyal ağlar vasıtasıyla çevremize faydalı olma amacıyla yürüttüğümüz bu projeye destek veren tüm Batıkentli’lere teşekkürü borç biliriz.

Saygılarımızla
Batikent.ORG Ailesi
Ekim 2014