16.06.2014

Site Yöneticisi
tarafından eklendi

1409
görüntüleme

Kubat Büyüledi

Kubat Büyüledi

Yenimahalle Belediyesi görkemli bir şölenle yaza merhaba dedi. “Okula Veda, Yaza Merhaba” adı altında düzenlenen etkinlikle ilçe sakinlerine unutulmaz yaz akşamları yaşatacak olan Yenimahalle Belediyesi, Kubat konseriyle etkinliklere başladı.

Sevilen halk sanatçısı Kubat’ı dinlemek için Batıkent Meydan AVM önünde toplanan binlerce kişi hep bir ağızdan şarkılara eşlik ederken danslarla da keyifli bir akşam geçirdi.

Yaşar’dan ailelere çağrı

Yenimahalle Belediyesi TUBİL Halk Dansları Topluluğu’nun nefes kesen gösterisiyle başlayan etkinliğe Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ali Buçan, Belediye Başkanvekili Mehmet Kartal ve Başkan Yardımcıları Erhan Aras, Başar Bal ve Yaşar Neslihanoğlu ile binlerce Yenimahalleli katıldı.

Açılış konuşmasını yapmak için sahneye davet edilen Yaşar’ı vatandaşlar dakikalarca ıslıklarla alkışladı. Yaşar, “2013-2014 eğitim dönemini başarıyla bitiren öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Başarsız olanlardan da üzülmemelerini ve bir sonraki yıl daha çok çalışıp başarılı olmalarını istiyorum. Aileleri bu çocuklarımıza anlayışla yaklaşarak destek olmalıdır. Yaz boyunca etkinliklerimiz sizler için devam edecek. Yenimahalle’de yaz coşkusunu hep birlikte yaşayacağız” diye konuştu.

Kubat, Yaşar’a hayran kaldı

“Hüznü bilmeyen, neşeyi bilemez” sözleriyle konserine başlayan Kubat, kendisini dinlemeye gelen hayranlarını ‘Gesi Bağları’ ile hüzünlendirip, ‘Ankara’nın Bağları’ ile coşturdu. Kubat, muhteşem sahne performansıyla vatandaşları kendisine hayran bıraktı. Yenimahalle’ye daha öncede gelen Kubat, Yenimahalle halkının Başkan Fethi Yaşar’a gösterdiği sevgiye de hayran kaldığını dile getirdi.

Batıkent'te yol çöktü!

Batıkent / 06.06.2014

Batıkent metrosunu su bastı

Batıkent / 05.06.2014

Başkan Yaşar'dan Kütüphane Müjdesi

Batıkent / 02.06.2014

Batı Bulvarı son aşamada

Batıkent / 20.04.2014

Ankara'da şiddetli dolu, her yeri beyaza bürüdü

Ankara / 15.04.2014