17.04.2013

Site Yöneticisi
tarafından eklendi

1431
görüntüleme

Yaşar müteahhitleri uyardı

Yaşar müteahhitleri uyardı

Yenimahalle Müteahhitler Derneği'nde gerçekleştirilen seçimin ardından başkan olduğunu dile getiren Suat Alp, Başkan Yaşar ile tanışmak için geldiklerini belirtti. Müteahhitlik mesleğinin gelişmesi adına hep birlikte yılmadan çalışacaklarını ifade eden Alp, “Yenimahalle'yi bugünlere getiren sizsiniz. İlçemize katkınız çok büyük. Yeni dernek yönetimi olarak bizler de iyi işler yapmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Meslektaşlarınızı uyarın

Yerel yönetimlerle müteahhitliğin iç içe olduğunu, birbirinden bağımsız düşünülemeyeceğini vurgulayan Yaşar, “Mal sahipleri müteahhitlere güvenip arsaları üzerine bina inşa ettiriyorlar. Ancak vatandaş sonrasında müteahhidin iskan almadan kaçması gibi ciddi sorunlarla karşılaşıyor ve mağdur oluyor. İnsanların iskan parasını ödeyecek gücü olmayabilir. Dernek olarak meslektaşlarınızı uyarıp bu gibi mağduriyetlerin önüne geçmelisiniz, çalışmalar yapmalısınız” diye konuştu.

Zorlaştırmıyoruz kolaylaştırıyoruz

İlçeyi güzelleştirmek, yaşanabilir bir yer haline getirmek için çaba gösterdiklerini kaydeden Yaşar, “Altyapı ve üstyapı çalışmaları bitmeden hiçbir yerde çalışma başlatmıyoruz. Bu çalışmaları ivedilikle bitirmemiz Yenimahalle'de inşaat çalışmalarının artmasına neden oluyor. Belediye olarak bu çalışmalarda zorlaştırıcı değil yasalar çerçevesinde kolaylaştırıcı oluyoruz. Kamusal alanları giderek çoğaltıyoruz. Yenimahalle'ye güzellik katacak her şey için desteğe hazırım” dedi.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Nerede?

Batıkent / 17.04.2013

Batıkent Devlet Hastanesi Açıldı

Batıkent / 17.04.2013

Ankara'nın Yeni Gözdesi: Acity Outlet

Ankara / 17.04.2013

Yenimahalle devlet hastanesi çocuk doktorları

Batıkent / 14.08.2011

Yenimahalle devlet hastanesi kadın doğum

Batıkent / 14.08.2011