17.04.2013

Site Yöneticisi
tarafından eklendi

3413
görüntüleme

Kılıçdaroğlu, Batıkent Kültür Merkezi'nin Temelini Attı

Kılıçdaroğlu, Batıkent Kültür Merkezi'nin Temelini Attı

Batıkentlilerin de yoğun ilgi gösterdiği törene Genel Sekreter Önder Sav ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da katıldı.

Yenimahalle Belediyesi'nin icraatlarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıçdaroğlu, YeniKart'a da tam destek verdi.

YeniKart'ın sosyal demokrat belediyeciliğin göstergesi olduğunun altını çizen Kılıçdaroğlu, "YeniKart ile yoksulluk siyasi ortamdan çıkarılarak, siyasi sömürü olmaktan kurtulmuştur. Kadının hesabına yatırılan belirli bir para ile ailenin, çocukların onuru korunarak aile bütçesine katkı yapılıyor. Halkın iktidarı olacak olan CHP iktidarında da sağ elin verdiğini sol el görmeyecek. Yoksulun onuru, insanın onuru korunacak. İnsan yüceltilecektir." dedi.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ise konuşmasında Batıkent'i otel konumundan çıkaracağını söyledi.

Yaşar, "Bu merkez ile Batıkent'e canlılık gelecek. Gençler, kadınlar burada sosyal aktivitelerde bulunacak. Bu merkez, Batıkent'in kimliğine çağdaş ve modern bir kimlik katacak. Sosyal belediyeciliğin gereği neyse Yenimahalle'li görecek. Yenimahalle her yönüyle Ankara'nın göz bebeği bir ilçe olacak." dedi.

Konuşmaların ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Sekreter Önder Sav ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, butona birlikte basarak merkezin temeline ilk harcı döktü.

Ardından sahne alan ünlü sanatçı Demet Akalın söylediği şarkılarla Batıkentlileri coştururken, program havai fişek gösterileriyle sona erdi.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Nerede?

Batıkent / 17.04.2013

Batıkent Devlet Hastanesi Açıldı

Batıkent / 17.04.2013

Ankara'nın Yeni Gözdesi: Acity Outlet

Ankara / 17.04.2013

Yenimahalle devlet hastanesi çocuk doktorları

Batıkent / 14.08.2011

Yenimahalle devlet hastanesi kadın doğum

Batıkent / 14.08.2011