17.04.2013

Site Yöneticisi
tarafından eklendi

4017
görüntüleme

Batıkent'e İkinci Yüzme Havuzu

Batıkent'e İkinci Yüzme Havuzu

Batıkent'in İkinci Yüzme Havuzu Yıl Sonuna Hazır

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Turgut Özal Mahallesi'nde yapımı devam eden yarı olimpik yüzme havuzu inşaatında incelemelerde bulundu. Yaşar, yarı olimpik yüzme havuzunun yılsonuna kadar tamamlanacağını söyledi.

Yenimahalle'nin gençleri şanslı

Spor alanında hayata geçen ve yapımları devam eden projelerle Yenimahalle'nin çok büyük spor yatırımlarına kavuştuğunu ifade eden Yaşar, “İlçemiz bu projeyle önemli bir spor yatırımına daha kavuşuyor. Burası spor kompleksinden ziyade bir yaşam merkezi olacak. Yarı Olimpik yüzme havuzumuz tamamlandığında gençlerimiz bu tesislerde çalışmalarını yapacaklar, başarılar elde edecekler. Bizler de onların yüzlerindeki mutlulukla mutlu olup, başarılarıyla gururlanacağız” dedi.

Yenimahalleli dört mevsim yüzecek

5 bin metrekare kapalı alan üzerine inşa edilen tam donanımlı spor kompleksi içerisinde; üzeri açılır kapanır sistemli olarak projelendirilen yarı olimpik yüzme havuzu, güneşlenme terası, kafeterya, sauna, spor salonları ve soyunma odaları olacak. Kompleks, 2014 yılı itibariyle dört mevsim, yaz spor okulu öğrencilerine, spor kulüplerine ve halka hizmet vermeye başlayacak.

Kaynak : Yenimahalle Belediyesi

Yenimahalle Devlet Hastanesi Nerede?

Batıkent / 17.04.2013

Batıkent Devlet Hastanesi Açıldı

Batıkent / 17.04.2013

Ankara'nın Yeni Gözdesi: Acity Outlet

Ankara / 17.04.2013

Yenimahalle devlet hastanesi çocuk doktorları

Batıkent / 14.08.2011

Yenimahalle devlet hastanesi kadın doğum

Batıkent / 14.08.2011